kupon

Jak zarządzać sprzedażą w Allegro?

Proces zarządzania sprzedażą w Allegro może być – zwłaszcza dla początkującego użytkownika – dość zawiły i skomplikowany. Obsługa wielu zamówień pochodzących z kilku kont jednocześnie może być poważnym wyzwaniem nawet dla profesjonalnego e-handlowca.

OfererSell.pl to internetowe narzędzie, które z powodzeniem rozwiązuje ten problem. Dzięki zaawansowanym algorytmom, sprzedaż za pomocą Allegro może być jeszcze łatwiejsza. Sprawdźmy, w obrębie jakich zadań korzystanie z tego oprogramowania może okazać się pomocne.

1. Łatwe zarządzanie aukcjami

Dzięki OfererSeller możliwe jest szybkie wystawienie aukcji i to za pomocą jednego przycisku. Zawiązane w ten sposób aukcje mogą być generowane pojedynczo lub masowo, w zależności od oczekiwań administratora.

2. Proste i przejrzyste zarządzanie cenami i stanami magazynowymi

Zarządzanie sprzedażą Allegro za pośrednictwem OfererSeller jest w znacznym stopniu uproszczone poprzez wygodny moduł, umożliwiający szybką aktualizację cen i poszczególnych zasobów magazynowych. Dzięki temu będziesz wiedział, jakie są Twoje aktualne zasoby i jak je wykorzystać w przyszłości.

3. Prosta obsługa zamówień

Za pomocą oprogramowania można łatwo zarządzać wieloma zamówieniami, porządkując je i realizując w oparciu o układ chronologiczny. Co równie istotne – OfererSeller to program do obsługi Allegro, który inteligentnie połączy ze sobą zamówienia, złożone przez tego samego Klienta.

4. Łączenie kont

Za pośrednictwem programu można w wygodny sposób łączyć ze sobą kilka kont w Allegro i w prosty sposób zarządzać nimi w oparciu o jedną platformę. Jest to funkcjonalność, którą pokochają zwłaszcza bardziej zaawansowani sprzedawcy, obsługujący zamówienia na szeroką skalę.

Oprócz tego, oprogramowanie udostępnia szereg ciekawych integracji, wśród których wyróżniamy systemy ERP, bramki SMS i generatory newsletterów. Oprócz tego, aplikacja posiada dostęp do szeregu największych i najpopularniejszych kurierów i brokerów, co w znacznym stopniu usprawnia kwestię nadawania paczek.Leave a Reply

Your email address will not be published.

*
*
*